Postępy na budowie domów PREMIUM z CLT w Nowej Wsi
 
Przedstawiamy postępy na budowie naszego nowego kompleksu domów Premium w Nowej Wsi, w województwie warmińsko-mazurskim. Nasza ekologiczna inwestycja powstaje w technologii CLT – drewna produkowanego przy ujemnym śladzie węglowym z lasów uprawianych w sposób zrównoważony, posiadających certyfikaty FSC i PEFC.
 
Powstają budynki dwukondygnacyjne z dachem dwuspadowym, które zostały zaprojektowane w poszanowaniu do skali człowieka, która w kontekście budynków przeznaczonych do użytkowania przez ludzi, jest cechą elementarną i podstawową. Jest to kwestia, o której wielu projektantów zapomina, szczególnie ulegając presji żądnych PUM-u deweloperów. Nabiera to innego znaczenia w kontekście przestrzeni, która otacza naszą inwestycję – obszaru Natura 2000 oraz małego jeziora w środku lasu – j. Duża Czerwonka.
 
Jak widać na ujęciach z drona – praca na budowie idzie pełną parą. Zaczęły się już prace przy wylewaniu fundamentów. Bądźcie z nami na bieżąco, aby obserwować postępy w Nowej Wsi.
 
Widok na malownicze otoczenie inwestycji
Powstające fundamenty
Realizacja inwestycji w Nowej Wsi
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję

t: 791 501 502
e: kontakt@designall.pl