Całoroczne domy modułowe w technologii prefabrykacji drewnianej CLT.

 

Wyróżnia je szybki czas montażu konstrukcji (nawet do 2 dni!), a także stabilność, wytrzymałość i wysoka ognioodporność.

Jakość i ekologia mają dla nas największe znaczenie, dlatego korzystamy jedynie z drewna z certyfikowanych austriackich lasów

prowadzonych w sposób zrównoważony. Nasze modele to doskonała funkcjonalność ubrana w nowoczesny design. 

ModulHouse_LOGO

 

H1 HOUSE to dom  jednorodzinny parterowy. Posiada 3 sypialnie, 2 łazienki, przestronny salon, funkcjonalną kuchnię z jadalnią oraz taras.

 

H2 HOUSE to dom  jednorodzinny, piętrowy z garażem jednostanowiskowym.  Posiada 4 sypialnie ( jedna może pełnić funkcję gabinetu), 3 łazienki, przestronny salon, kuchnię z jadalnią oraz taras.

 

H3 HOUSE to dom  jednorodzinny w stylu nowoczesnej stodoły. Posiada 3 sypialnie, 2 łazienki, przestronny salon, funkcjonalną kuchnię ze spiżarnią, jadalnię oraz taras.

Odkryj nowy wymiar relaksu i odprężenia w luksusowym i unikalnym wnętrzu naszej SAUNY. Odkryj nową definicję relaksu i odprężenia.

 

IGNA  to propozycja domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym. Przestronny salon, antresola, duże przeszklenia – to jedne z wielu zalet, jakie posiada Igna. 

 

BRDA  to propozycja domu o trójkątnym kształcie, jego wygląd nawiązuje do legendarnego „A-frame house” . Pomieszczenia są przestronne, a przestrzeń maksymalnie wykorzystana, aby zapewnić wygodę mieszkańcom.

 

SMART to dom modułowy w stylu nowoczesnej stodoły, z antresolą. Istnieje jest możliwość umieszczenia domu na mobilnej przyczepie – Mieszkaj gdzie chcesz!

 

OPTIMA jest idealna propozycja dla pary, a z uwagi na brak schodów może być też polecany dla osoby starszej. Dom wyróżnia zwarta bryła z dużym tarasem.

 

LUXA to idealna propozycja dla rodziny 2+2, która ceni sobie funkcjonalność oraz nowoczesny design. Dom posiada przestronny balkon i taras.

 

FAMILY I to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie funkcjonalność w komfortowym wydaniu. Atutem jest przestronny balkon i taras.

 

FAMILY II –  powiększona wersja Family I – idealne rozwiązanie dla rodziny 2+2. Dom wyróżnia zwarta bryła z dużym tarasem.

 

COMPACT zapewnia komfortowe warunki dla 4 osób. Prosta i zarazem funkcjonalna bryła z płaskim dachem. COMPAKT – kompaktowo i przestronnie.

 

BARN – idealna dla rodziny 2+2 z dwuspadowym dachem w nowoczesnym wydaniu. Dużym atutem jest funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń.

 

Duo nawiązuje do stylu nowoczesnej stodoły. Poczucie komfortu oraz intymności zapewniają dwie sypialnie ulokowane na przeciwległych krańcach bryły.

 

LONG to przestrzeń i funkcjonalność w jednym. Prosta, kompaktowa konstrukcja wpisana w prostokąt z płaskim dachem. LONG – morze możliwości.

 

FIBO to ciekawa, przestronna forma z płaskim dachem. Atutem jest wyjście na zadaszony taras bezpośrednio z salonu.  FIBO – funkcjonalny i oryginalny.

 

CABIN HOUSE I dla osób ceniących spokój w kameralnym wnętrzu. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują prostego stylu życia. Istnieje jest możliwość umieszczenia domu na mobilnej przyczepie – Mieszkaj gdzie chcesz!

 

CABIN HOUSE II to kolejna odsłona domów modułowych typu Tiny House dla osób ceniących spokój w kameralnym wnętrzu. Istnieje jest możliwość umieszczenia domu na mobilnej przyczepie – Mieszkaj gdzie chcesz!

 

BLIŹNIAK to nasza odpowiedź na nowoczesne trendy w architekturze. Dwie połączone bryły w stylu stodoły z dużymi przeszkleniami sprawdzą się idealnie zarówno w miejskim, jak i i wiejskim krajobrazie.

 

COSTI  to propozycja dla rodziny 2+1 która preferuje parterowe domy. Projekt wyróżnia minimalistyczna, ale oryginalna forma.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję

t: 791 501 502
e: kontakt@designall.pl