Grupa Designall na spotkaniu Burmistrza Biskupca z przedsiębiorcami zaprezentowała możliwości surowca jakim jest CLT

 

Ważnym wydarzeniem, które zgromadziło interesariuszy ze środowiska biznesowego i samorządu lokalnego, było spotkanie Burmistrza Biskupca Kamila Kozłowskiego  z przedsiębiorcami. Spotkanie było dla burmistrza okazją do omówienia swoich inicjatyw i planów rozwoju biznesu, a także uzyskania informacji zwrotnej i sugestii od przedsiębiorców. Burmistrz udzielił także wystąpienia dotyczącego sytuacji gospodarczej w gminie. Spotkanie odbyło się w zabytkowym dworcu w Biskupcu i wzięło w nim udział zróżnicowane grono przedsiębiorców, od właścicieli małych firm po przedstawicieli dużych korporacji. Po wystąpieniu mówców nastąpiła szczegółowa dyskusja na temat poruszanych zagadnień oraz otwarte forum do wyrażania opinii i sugestii.

 

Podczas spotkania przedstawiciel naszej firmy Designall zaprezentował nowoczesną formę budownictwa, opartą na metodzie drewna krzyżowo i warstwowo klejonego CLT. Aktualnie na rynku europejskim budownictwo w tej technologii prężnie się rozwija, co ciekawe coraz więcej przedszkoli oraz szkół powstaje właśnie w technologii CLT. Udokumentowano bowiem uspakajający wpływ drewna na zachowanie dzieci o podwyższonej aktywności (ADHD) oraz pozytywny wpływ drewna na komfort snu

Ciekawość odbiorców wzbudziła przezntacja najwyższych budynków z CLT na świecie.  Wśród nich znalazły się Mjøstårnet – najwyższy aktualnie wieżowiec drewniany na świecie (Brumunddal w Norwegii), Dalston Lane w Londynie, czy Forte w Melbourne.

 

 

 

 

 

Grupa Designall zaprezentowała technologię drewna klejonego CLT
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję

t: 791 501 502
e: kontakt@designall.pl